27.10.2012 god. SUBOTA, igralište NK Bregana u 10.00 sati-X.KOLO

srijeda, 17. listopada 2012.

NK UDARNIK-II    13:0   NK SLOGA(K)

21.10.2012 GOD.(NEDJELJA) SRC Udarnik u 10.00 sati-IX.KOLO

STRIJELCI: 1:0 Jozić-3 min,2:0 Jaki-11 min,3:0 Nezirović-12 min,4:0 Jaki-13 min,
5:0 Jozić-22 min,6:0 Nezirović-25 min,7:0 Nezirović-27 min.8:0 Ivančić-28 min,
9:0 Ivančić-38 min,10:0 Jaki-47 min,11:0 Jaki-48 min,12:0 Ivančić-58 min
13:0 Knapić-59 min.

SASTAV:Zagorac,Kos,Halilić,Čaić,Bašić(39min-Greif),Šebek
(39 min-Kaurić),Ivančić,Memić(39 min-Pejak),Jozić(37 min-Knapić),Nezirović,Jaki

Definitivno najbolja utakmica naših klinaca,koji su pokazali da znaju igrati.Danas smo se
svi koji inače pratimo klince uvjerili naši mogu igrati lijepo za oko,brzo,borbeno sa puno
točnih pasova.Bilo je puno lijepih akcija,duplih paseva,probijanja po bokovima sa
centaršutevima i povratnim loptama,a što je rezultiralo sa puno golova u gostujućoj mreži.
Vidjeti ćemo u budućnosti da li su klinci shvatili,da bez borbenosti i soliranjem ne mogu
puno napraviti i da je Bestovje bio samo loš dan.
Akcije i golove neću nabrajati,dovoljno je reći za sve naše klince BRAVO !!

Također želim napomenuti da klinci Sloge nisu mogli niti u jednom trenutku parirati
našima, koji da su igrali kao u  Bestovju teško da bi pobijedili sa više od 3-4 razlike.

Danas je trener na klupi prvi puta imao i malog pomoćnika Lovru Nezirović,koji nije
štedio igrače što se vidjelo po našoj igri.

Ipak moram spomenuti gol za 13:0 koji je izazvao najveću erupciju oduševljenja u
publici,(roditeljima naših klinaca),što su u čudu gledali gostujući navijači,a i naši
ostali navijači,jedino je pomalo bio snužden tata Knapić.Zašto ?....pa gol je postigao
sinek Knapić i to prvijenac,a publika nikad brojnija i jako žedna.

Šošić(31-min Čaić),Meštrović,Topić,Ivančić,Jozić,Janječić,Jaki

Danas su klinci odigrali dobru utakmicu i može se reći da je igra bila bolja od rezultata
odn.samo 3:1 u našu korist.U prvom poluvremenu gosti su se 2-3 puta uspjeli približiti
našem šesnaestercu bez opasnosti po naš gol,dok su se naši dobro ispromašivali,te je
poluvreme završilo 2:0 za nas,a golove su nakon lijepih akcija postigli Janječić u 7-min
i Ivančić u 13-min.U poluvremenu su izvršene sve izmjene da bi se u 35-min ozlijedio
Jozić(ništa strašno),te smo utakmicu završili sa 10 igrača,ali bez obzira na izmjene i
igrača manje i dalje smo stvarali prilike,ali loša realizacija rezultirala je samo jednim
golom u drugom poluvremenu i to odmah  na početku u 33-min,a strijelac je bio Jaki.
Gol smo primili iz jedinog udarca prema našem golu u 50-min i to po dobrom starom
običaju iz slobodnjaka sa udaljenosti 28-30 m.
  Nakon može se reći trening utakmice čeka nas slijedeći vikend teško gostovanje u