subota, 1. rujna 2012.

(NK Velika Mlaka-NK Udarnik I  2:6)
 NK Kloštar-NK Udarnik II  0:10(0:7)

01.09.2012 god.(subota),igralište NK Kloštar u 10,00 sati-II.KOLO

Odlična igra naših  i nova visoka pobjeda u utakmici gdje su se gotovo svi naši igrači
mogli upisati u listu strijelaca i u kojoj su cijelo vrijeme dominirali,ali trebalo bi biti
više suradnje između istih i manje soliranja.Domaćini su stvorili dvije polu prilike i
to ponovno zahvaljujući  neozbiljnosti  nekih naših igrača.

STRIJELCI:0:1 Jaki(Memić),0:2 Nezirović(Memić),0:3 Memić,0:4 Nezirović(Memić),
0:5 Ivančić(Nezirović),0:6 Memić,0:7 Ivančić(Kos),0:8 Pejak(Nezirović),0:9 Jaki(Ivančić),0:10 Jaki

SASTAV:Zagorac,Šebek(od 30 min.Orečić),Trupčević(od 30 min.Knapić),Halilić,
Bašić(od 30 min.Greif),Čaić,Nezirović,Ivančić,Kos(od 30 min.Pejak),Memić,
Jaki

Stariji pioniri:Kloštar-Udarnik 1:5

*************************************************************************************************************

NK Velika Mlaka-NK Udarnik I 2:6(1:3)

02.09.2012 god.(nedjelja),igralište NK Vel.Mlaka u 10,00 sati-II.KOLO

STRIJELCI:0:1 Topić,0:2 Nezirović,0:3 Nezirović ,1:4 Jaki, 1:5 Ivančić, 2:6 Janječić

SASTAV:Karas(od 30 min.Čulumović),Lipovac(od 30 min.Šebek),Halilić,Horvat,Šošić
               Nezirović,Meštrović,Ivančić,Janječić,Memić,Topić(od 30 min.Jaki)

Lijepo vrijeme za igru i zaslužena pobjeda naših koju su izborili nešto slabijom igrom
u usporedbi sa utakmicom protiv Zeline.Veći dio utakmice bili smo bolji,tako i prvu
šansu u situaciji 1 na 1 sa domaćim golmanom promašuje Nezirović.0:1-Odlična lopta
Memića za Topića koji izlazi sam na golmana i smireno pogađa gol.0:2-Nezirović
ponovno izlazi sam na golmana.zaobilazi ga,a njegov udarac uz pomoć domaćeg igraća
završava u golu.0:3-Nezirović prihvaća loptu na 25 m od gola,ulazi u šesnaesterac i
pogađa prizemnim udarcem desnu stranu gola.1:3-domaćini smanjuju lijepim udarcem
sa 12-13 m iskosa sa lijeve strane šesnaesterca.Tim rezultatom završava poluvrijeme.
U nastavku igre Jaki prihvaća loptu na 35-40 metara od gola,ulazi u šesnaeterac ,
zaobilazi golmana i smireno sa desne strane iskosa trese domaću mrežu za 1:4.
1:5-Ivančić vuće loptu do 20-tak m od gola Vel.Mlake,zatim odličnim udarcem(lobom)
 pogađa domaću mrežu.2:5-domaći izvode slobodan udarac sa 20-tak m,a našem golmanu
 već uhvaćena lopta ispada i ulazi u gol.2:6-Janječić sa 12-tak m iskosa sa lijeve strane
sjajnim lobom inače slabijom desnom nogom matira domaćeg golmana.

Stariji pioniri:Vel.Mlaka-Udarnik 5:7