20.10.2012 GOD.(SUBOTA) SRC Udarnik u 10.00 sati-IX.KOLO

STRIJELCI:1:0 Janječić-7 min;2:0 Ivančić-13 min;3:0 Jaki-33 min;3:1 -50 min
SASTAV:Gabelica(31-min Čulumović),Nezirović(31-min Lipovac),Halilić,Horvat,
Šošić(31-min Čaić),Meštrović,Topić,Ivančić,Jozić,Janječić,Jaki

Danas su klinci odigrali dobru utakmicu i može se reći da je igra bila bolja od rezultata
odn.samo 3:1 u našu korist.U prvom poluvremenu gosti su se 2-3 puta uspjeli približiti
našem šesnaestercu bez opasnosti po naš gol,dok su se naši dobro ispromašivali,te je
poluvreme završilo 2:0 za nas,a golove su nakon lijepih akcija postigli Janječić u 7-min
i Ivančić u 13-min.U poluvremenu su izvršene sve izmjene da bi se u 35-min ozlijedio
Jozić(ništa strašno),te smo utakmicu završili sa 10 igrača,ali bez obzira na izmjene i
igrača manje i dalje smo stvarali prilike,ali loša realizacija rezultirala je samo jednim
golom u drugom poluvremenu i to odmah  na početku u 33-min,a strijelac je bio Jaki.
Gol smo primili iz jedinog udarca prema našem golu u 50-min i to po dobrom starom
običaju iz slobodnjaka sa udaljenosti 28-30 m.
  Nakon može se reći trening utakmice čeka nas slijedeći vikend teško gostovanje u