STRIJELCI: Nezirović-1,Jaki-1,Jozić-1,Memić-1

IGRALI SU: Zagorac(od 16 min Čulumović),Čaić,Jozić,Trupčević,Memić,Ivančić,
                    Nezirović,Jaki

UDARNIK 2-GRADIĆI (4:1) Odlično smo  presingom otvorili utakmicu i već nakon
4-5 sekundi Nezirović uzima igraču Gradića loptu i postiže gol za 1:0.Nakon vodstva
nastavili smo sa presingom i dobrom igrom tako da Gradići mogu biti sretni što je
poluvreme završilo samo 4:0 u našu korist.U drugom poluvremenu nešto slabija igra,a i
tada smo bili bolji i imali neke dobre prilike,ali nismo bili pravi u završnicama.Gradići su
borbena ekipa,fizički jača od naših,ali  isti nisu iz igre stvorili niti jednu ozbiljnu šansu
pred našim golom,već je to sve bilo stihijski,te su pokušavali naš gol ugroziti udarcima
iz daljine i nabacivanjem visokih lopti u naš šesterac,a tako smo i primili jedini gol na
utakmici odn.nabačenu loptu iz auta netko je od igrača dodirnuo,te je ista završila u
našoj mreži.Pohvale svim igračima,a u 8.kolu sastaju se naša jedinica i dvojka.
Utakmica bi trebala biti zanimljiva,pošto  obje ekipe dijele drugo mjesto na tablici,a
međusobno se dobro poznaju.

UDARNIK 1
UDARNIK 3

STRIJELCI: Janječić-4(Ud 1),Halilić-3(Ud 1),Meštrović-1(Ud 1),Šošić-1(Ud 1)

UDARNIK 1: Karas,Halilić,Šošić,Meštrović,Topić,Janječić
UDARNIK 3: Strnić,Mucak,Šestok,Kaurić,Kos,Gabelica

UDARNIK 1-UDARNIK 3 (9:0)Utakmica koju je jedinica dobila uvjerljivo sa pola
snage,i to ponovno nekompletnu trojku.Mislim da bi ubuduće treneri i klub trebali
dobro razmisliti koliko ekipa i koje igrače će prijavljivati na turnire,jer isti igrači koji nisu
redoviti na velikom nogometu ne dolaze sada niti na mali nogomet i tako iz kola u kolo
ostavljaju na cjedilu svoje suigrače koji uredno dolaze na svaku utakmicu.

NK UDARNIK 2-NK GRADIĆI  4:1

NK UDARNIK 1-NK UDARNIK 3    9:0

NK V.MLAKA 2-HNK GORICA 3   1:2

NK VATROGASAC-NK DINAMO HID.   2:1