STRIJELCI:Topić-1(Ud 1),Memić-1(Ud 2)

UDARNIK 1:Karas,Šošić,Lipovac,Halilić,Topić,Janječić,Mucak,Gabelica,Meštrović
UDARNIK 2:Zagorac,Jozić,Ivančić,Trupčević,Čaić,Jaki,Nezirović,Memić,Čulumović

UDARNIK 1-UDARNIK 2(1:1)Utakmica u koju su obje ekipe ušle sa velikom željom
da pobjede,a bolje je ušla u utakmicu dvojka sa tri dobre šanse(stativa,prečka),a
zatim je uslijedila odlična kontra trojke,te Topić na asistenciju Meštrovića postiže gol
za vodstvo od 1:0,a tim rezultatom završava poluvrijeme.U nastavku dvojka svim silama
pokušava izjednačiti,a to im uspijeva kada Memić odličnim udarcem sa 8-9 m postiže
gol. Nakon izjednačenja obje ekipe su krenule po pobjedu,sijevali su udarci,kontre
jedan na jedan,odlične obrane golmana obje ekipe i pravo je čudo da u uzbudljivoj
završnici niti jedna ekipa nije uspjela postići gol.Tko je bio bliži pobjedi nije bitno,
rezultat je na kraju realan,a svim našim klincima treba čestitati na odličnoj i zanimljivoj
utakmici.Kada se uzme u obzir cijela utakmica i puno šansi sa obje strane,znači da su
golmani obje ekipe bili najbolji pojedinci na utakmici.

UDARNIK 3

STRIJELAC:Knapić-1

UDARNIK 3:Gabelica,Strnić,Bašić,Greif,Orečić,Knapić,Šestok,Kos

UDARNIK 3-MLADOST(O) (1:3) Odlična utakmica naših klinaca protiv ekipe Mladosti
koja koja se bori za sam vrh,te se vidi da kada su kompletni i kada imaju
samopouzdanje vjeru u sebe da to puno bolje izgleda i da mogu odlično odigrati.
Utakmica je bila potpuno ravnopravna do rezultata 1:1,a kada nažalost iz slobodnjaka
dobivamo gol,a u pokušajima da izjednačimo dobivamo i treći gol.Čestitke klincima,a
neželim se više ponavljati koliko je važno biti redovan na treninzima i utakmicama.

NKUDARNIK 3-NK MLADOST(O) 1:3

NK UDARNIK 2-NK UDARNIK 1    1:1